Про нас:

Компанія «SFT» працює на ринку у сфері обслуговування, елементів ефективного мерчандайзингу, організації запобігання крадіжкам у торгівлі вже понад 14 років.

Наша місія – допомогти компаніям роздрібної торгівлі вести свій бізнес ефективно та безпечно. Ми є постачальниками широкого спектру протикрадіжного захисту для вільного викладання електронних пристроїв (смартфони, планшети, смарт-годинники, навушники), електронної та побутової техніки (комп’ютери, кава машини, чайники, фени) одягу, ювелірних прикрас. Також, компанія здійснює реалізацію електронних цінників, POS торговельного обладнання та встановлення під ключ систем відеоспостереження та озвучення у торгових залах магазинів.

Ми завжди йдемо в ногу з технічним прогресом, активно розвиваємо напрями автоматизації торгівлі, обслуговування, логістики та інших напрямів пов’язаних із комунікацією комерційних процесів у рітейлі, підприємствах складського господарства та логістики, громадського харчування та культурно-побутового обслуговування.

 • # Понад 14 років досвіду

  Вже понад 14 років протикрадіжне обладнання компанії Сейф-Експерт успішно використовується в різних сферах торгівлі та послуг та мають рекомендації споживачів.

 • # Заводська гарантія

  Заводська гарантія в 1 рік та якісне обслуговування від SFT. Швидка окупність обладнання

 • # Європейська якість

  Вся продукція відповідає європейським стандартам. Ми постачаємо якісну продукцію вчасно. Весь товар знаходиться на нашому складі

 • # Технічна підтримка

  Технічна підтримка по всій Україні

Замовте виїзд майстра
У Вас є магазин?

І про системи безпеки ви замислюєтеся давно,
але не знаєте з чого почати?

Ми підберемо обладнання разом з Вами та
розрахуємо вартість прямо у вас на об'єкті!

Залишіть заявку

І ми виберемо слушний час для зустрічі!

  Доставка і оплата

  Ось уже 14 років ми працюємо по всій Україні та країнах СНД. Здійснюємо доставку по всіх містах України будь-якою транспортною компанією. Ви можете не турбуватися про збереження та пошкодження ми перевіряємо особисто кожен товар перед відправкою. У нас є розстрочка для оптових покупців. На всі відповіді з радістю відповість Ваш особистий менеджер - звертайтесь!

  Контакти
  Залишіть ваш номер телефону і ми передзвонимо Вам

   У Вас інший напрямок бізнесу?

   У нашому каталозі представлена частина товарів, ми раді проконсультувати Вас та обговорити завдання індивідуально

    Отримати консультацію

    Залишіть заявку і наш найкращий менеджер відповість на всі Ваші запитання